Cabana Equilibrio
| Wifi Wi-Fi | Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Az 1 hálószobás Cabana Equilibrio Imbituba legfeljebb 6 vendéget fogad, és privát parkolót biztosít számukra.
A Praia da Barra de Ibiraquera 3 km-re, a Praia do Luz pedig autóval 10 percre található az 1 fürdőszobás villától.
Az Imbituba városi nyaraló biztosít erkélyt, fel van szerelve klímaberendezéssel, valamint olyan médiaeszközökkel, mint a síkképernyős műholdas TV.
Az Imbituba városi ingatlan vendégei a felszerelt konyhasarokban elkészíthetik saját ételeiket.
- Helyi látnivalók
- Praia de Ibiraquera tengerpart3,2 km
- Coral Biquinis3,4 km
- Capela Santa Cruz4 km
- World2,4 km
- Ibiraquera Lake3,5 km
- Ibiraquera3,5 km
- Tartaruga3,4 km
- Templo do Lotus Branco3,1 km
- Ribanceira3,7 km
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel88 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Tevékenységek és relaxáció
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Cabana Equilibrio biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Cabana Equilibrio Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Cabana Equilibrio konyhával berendezett?
A Cabana Equilibrio felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Cabana Equilibrio vendégei vagyunk?
Imbituba nevezetességei közé tartozik a Praia Ribanceira tengerpart és a Praia da Barra de Ibiraquera, amelyek 4 km-re, illetve 3 km-re találhatók a Cabana Equilibrio területétől. Ezenkívül a Praia do Luz (4,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.